Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

MVP Letňany

16. 11. 2008

Obrazek

Naše první mezinárodní výstava a nečekaný úspěch. Ve třídě mladých v konkurenci 8-mi psů jsme skončili se známkou V2. Deabeiáky reprezentoval i Blue Roan Deabei a zdárně - VN1(dorost).

 

Víkendový trenink s Julčou Duškovou

3. 11. 2008

Celý víkend jsme trávili v Opatovicích na cvičáku Sirius, kde probíhal trenink agility pod vedením Julie Duškové. Byl to trenink pro pokročilé, ale vzali nás do party, a tak jsem se s Portem krůček po krůčku posunula o kousek dál. Dostala jsem cenné rady a ještě větší nadšení do tohoto sportu. Taky se spolu se Soňou stávám novým členem agility Sirius:-)

 

Den psích sportů

27. 10. 2008

ObrazekV neděli jsme se vydali vlakem do Nymburka. Proč? Pořádal se tam den psích sportů. A tam jsme se členy H.B.G. nesměli chybět:-) Přes raní mlhu a nepříjemnou zimu panovala na cvičáku přátelská atmosféra a psi i psovodi měli k dispozici širokou paletu činností, kde se mohli vyřádit. Od agility, frisbee, obran až po dogdancing či základy obedience.

 

Portovi je jeden rok

5. 10. 2008

        Obrazek           

 Dnes má nejen Port, ale celý A-vrh Deabei 1. rok života za sebou:-) Všem klukům tedy přejeme, ať jsou zdraví a mají pořád tolik energie a radosti ze života jako doteď.Dopoledne jsme strávili tréninkem agility a odpoledne jsme vyrazili na procházku. Všichni si užili krásný podzimní den. K Portovi na stránku jsem přidala ...

 

Co je u nás nového?

29. 9. 2008

ObrazekDlouho jsem neaktualizovala. Ne že by se u nás nic nedělo, ale jaksi mi zkolaboval PC. Už to bude měsíc, co chodíme trénovat agility k Lucce Součkové do Opatovic. K mé radosti to Porta moc baví. Je před námi velký kus práce a trénování, ale máme skvělou učitelku:o) 
 

Sraz ch.s. DEABEI

28. 8. 2008

Obrazek23.-24.8. se konal na cvičáku Nový svět ve Dvoře Králové sraz naší chovatelské stanice:-) Co se týče naší rodiny (vrh A-BOC), sešli jsme se skoro v plném počtu.Chyběl jen Indoušek. S ním se teď vídáme každý den, protože je u Terky a Rendyho na hlídání:-)

 

MIŠMAŠ 2008

17. 8. 2008

Obrazek10. až 15.8. jsme trávili čas na letním, výcvikovém táboře Mišmaš v Kácově. Pro nekynology nepochopitelná dovolená. Pro nás senzačně strávený týden plný agility, poslušnosti, dogfrisbee a stop.

 

Pasení v Újezdě

25. 7. 2008

ObrazekPřijali jsme pozvání na pasení oveček ve Vysokém Újezdě. Ve složení: já s Portem, Terka s Rendym, Lenka s Fany, Šárka s Kerrym a Helča s Kylem. Instruktoři: Bořík Šimek a pan Vostřez.
 

NVP Mladá Boleslav

19. 7. 2008

Na této výstavě jsme měli premiéru ve třídě mladých. Portík obdržel známku výborný 4.

 

Portí záchranář

2. 7. 2008

ObrazekV horkých, parných dnech se chodíme koupat a pesany to moc baví. Portík vodu dokonce vyhledává, ať je v jakémkoliv množství a stavu. Včera jsem je vzala na Opaťák a koupala se s nimi. Byl z toho trochu zmatený.