Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Bratři jak se patří

22. 4. 2008

ObrazekDnes byl u nás na hlídání Rendy, brácha a kámoš největší. Překypoval energií a já si poprvé vyzkoušela, jaké to je mít doma dvě pubertální borderky a jorkšíra k tomu.

 

Fotoreportáž z Moravy

13. 4. 2008

ObrazekO víkendu jsme se vydali na jižní Moravu do vinařské vísky Šardice, kde v sobotu probíhala ochutnávka vín. Ubytovali jsme se v malém penzionu s kamarády (hlavně Portíkovou a Kellynčinou kamarádkou Jessy:-) a šli na prochajdu po místních vinicích.
 

Port má půl roku

5. 4. 2008

ObrazekLetí to jak voda a z Portíka je puberťák vážící 14kg a měřící 50cm. Dnes jsme vyrazili z Hradeckým border gengem na velkou procházku a Portík se konečně odvážil do vody. Zjistil, že je to velká švanda, a máchal by se tam s klukama nejraději do teď.
 

Agility s Martinou Konečnou

31. 3. 2008

Na víkendovou intenzivku jsem dorazila až v neděli. V sobotu jsme absolvovali psí školku. Portík nechtěl vůbec cvičit a nesoustředil se kvůli Kellyně. Takže jsme se s Honzou dohodli, že jeden z nás bude chodit v úterý a druhý v sobotu, aby se navzájem nerušili.
 

Velikonoční procházka

25. 3. 2008

Obrazek

Velikonoční pondělí jsme využili k hromadné procházce bordérek. Sešlo se nás o jednu bordérku a bígla více než na Vánoční procházce. Ze začátku vládla trochu panika nad tím, kde je čí pes (já to měla usnadněné), ale odpoledne jsme si užili a pejsci se aspoň trochu vylítali.

 

Psí školka

17. 3. 2008

V sobotu jsme byli na první hodině psí školky na našem cvičáku ve Věkoších. Cvičilo se ve dvou skupinkách (podle věku a velikosti). Já s Portem byla u těch větších a Honza s Kelly šli k prťatům.
 

přišel PP

6. 3. 2008

Včera bylo Portovi 5 měsíců a přišel mu průkaz původu /během noci se ho zmocnila zvědavost a ochutnal růžek svého rodokmenu:-(/. Dnes jsem poslala přihlášku na speciálku do Pradubic (3.5.)
 

Obranářský den ve Dvoře Králové

24. 2. 2008

ObrazekDnes jsme jeli s Šárkou a Aničkou do Dvora Králové na obrany a s námi samozřejmě bordeří geng + jeden jorkšír. Asi se každý divil,ale Kelly tam byla jen jako přihlížející:-)

 

Novinky

20. 2. 2008

Kellynka byla dnes na kastraci. Zákrok proběhl v pořádku a má klidový režim.

Port začal zvedat nohu při čůrání. Hlavně, že ještě nezačal přezubovat-frajer:-)

 

Záchranařina, poslušnost, flyball, agility..?

18. 2. 2008

K těmto činnostem jsme s Portem "přičuchli" o víkendu. Zahrála jsem si na vyhledávanou osobu. Portík si zkusil flyballovou překážku a včera i tunééél:-). Ze začátku byl nedůvěřivý a moc se mu ty nové "věci" nelíbily. Jak ale pochopil o co nám jde...