Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Port má 4 měsíce

5. 2. 2008

Obrazek

Letí to jako voda. Portík měří v kohoutku 41cm a váží 12kg. Oči má zelené, ale zbarvují se do hněda. Ještě nezačal přezubovat. Čeká ho poslední očkování (proti vzteklině).

 

Fešanda z Moravy

1. 2. 2008

ObrazekNaši velmi dobří přátelé si včera přivezli z útulku 3měsíční slečnu jménem Rutty.Je to kříženec NO a boxera. Jeli pro ní až do Blanska, protože to byla láska na první pohled (a já se jim upřímě nedivím)...

 

Rodinné setkání

31. 1. 2008

ObrazekVčera se přesně po dvou měsících odloučení setkal Portík se svým bráškou Ártíkem a bylo to setkání více než vřelé. Kluci se do sebe pustili a prali se a pošťuchovali s takovou vervou, až to někdy vypadalo na drsnou potyčku. Dorazil také jejich tatínek Indy se synkem Rendym a Fárinkou, která s ním sdílí společnou domácnost.
 

Kellynka byla na stříhání

9. 1. 2008

Obrazek

 

Příbuzenstvo:-)

3. 1. 2008

ObrazekO svátcích jsme často chodili ven s Portíkovým nevlastním bráškou a hlavně velkým kamarádem Rendym a jeho paničkou Terkou. Kluci se většinou celou dobu perou a dovádějí a my se většinou zapovídáme tak, že se najednou ocitneme nějak moc daleko od domova, psi jsou samý bodlák, špinaví a my na kost zmrzlí.
 

Vánoční procházka na Novém Hradci

23. 12. 2007

V neděli jsme podnikli předvánoční procházku. Sraz byl u hvězdárny a my jsme samozřejmě dorazili pozdě:-) Sešlo se nás sedm lidí a osm bordérek. Z toho bylo 5 dospělých a 3 štěňátka.
 

Předvánoční shon

18. 12. 2007

Tento rok u nás proběhly velké změny a ani před Vánoci jsme si je nemohli odpustit. Příchod Portíka a o víkendu proběhla "akce kulový blesk" a teď jen bezradně pobíhám mezi krabicemi a hledám kde co je.
 

Víkendové řádění

10. 12. 2007

ObrazekV pátek a v sobotu jsme byli navštívit bíglici Jesy a skvěle jsme si to užili. Také jsme se ukázali na věkošském cvičáku, kde se Porťa seznamoval s místnímo agiliťáky a flyballisty. V neděli jsme měli sraz s Kerrym a Sparcem v Šimkových sadech.

 

Návštěva v HARDY HORDE

7. 12. 2007

ObrazekVčera jsme se byli podívat na raubíře v chs HH. Porťa byl ze začátku vyděšený z takového počtu psů, ale pak zjistil, že je s nimi sranda a začalo to pravé řádění:-)

 

Portík v novém domově

3. 12. 2007

ObrazekV pátek jsme s Honzou vyrazili na dalekou cestu až do Teplic. Počasí ani technika nám nepřaly,ale i tak jsme v pořádku a včas dojeli. Samsonyovi nám dali patřičné instrukce a s těžkým srdcem se loučili. Porťa byl ze všeho tak vykulenej, že se při cestě zpátky chudák poblinkal.