Jdi na obsah Jdi na menu
 


KVP HK a MMR BOC v agility

31. 5. 2008

Tento den jsme měli nabitý akcemi. Dopoledne jsme šli na Krajskou výstavu, která se konala na fotbalovém stadionu v HK.

Obrazek

I když byly kruhy u stromů, slunce bylo nemilosrdné a pražilo už od rána. Byli jsme dokonce svědky kolapsu psa Čau Čau. Veterinář mu na místě poskytl potřebná ošetření. Pohled to byl smutný.

Na řadu jsme se dostali kolem jedenácté. Byli jsme jediní ve třídě dorostu psů a obdrželi jsme známku VN1 (posudek zde). Paní rozhodčí spěchala a ani si nevšimla, že Portovi chybí bílá špička ocasu. Tu si totiž před týdnem okousal.

Děkuju Honzovi za pomoc a podporu, protože hlídal Kelly a Jesy a já bych to bez něho sama nezvládla. Podpořit nás přišla i Verča a Spárkýsek a té zase děkuji za pořízené fotky. Účast bordérek nebyla nijak valná. Možná i proto, že se konalo Mezinárodní mistrovství border collií v agility v České Skalici. Domluvila jsem se s Verčou, že se tam pojedeme podívat a zafandíme hradečákům.

Mistrák se konal celý víkend v autokempu Rozkoš, takže se v tom vedru všichni chodili osvěžit do vody včetně našich kluků a Kellynky. Portovi se ve vodě tak zalíbilo, že pokaždé kňučel, když všichni vylezli. Také vypil asi půlku Rozkoše a Kelly excelovala skokem z mola:-)

Obrazek

Šárka s Kerrýskem

Anička s Comíkem se umístili na třetím místě v kategorií štěňátek do 10 měsíců. Celkové výsledky

Atmosféra byla více než příjemná a všichni běhali s dobrou náladou. Příští rok si tuto akci nenechám ujít a kdo ví, třeba budu s Portem také závodit...

Fotky