Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Kelly slaví 2 roky

1. 7. 2008

ObrazekPřesně před dvěma roky se někde a někomu narodilo malé štěňátko. O jeho původu nic nevím, jen to, že dostalo jméno Kelly a osud ji zavál až k nám. Myslím, že teprve u nás našla to pravé zázemí a lásku, kterou si zaslouží.

 

Obedience pro štěňátka

30. 6. 2008

ObrazekVčera jsme se vydali do Úhonic u Prahy na seminář obedience. Pořádán byl pro štěňata do jednoho roka a vedla ho skvělá lektorka Petra Florschuetz. Dozvěděla jsem se spoustu cenných rad a metodika výcviku mě velmi oslovila. Především jsem se,ale dozvěděla, že dělám všechno špatně:-)

 

Nový člen HBG /Hradeckého border gengu/

27. 6. 2008

ObrazekVe středu si Verča přivezla z Růžova nového parťáka pro Sparkýska a také nového člena rodiny. Jmenuje se Dip /celým jménem Diligent Snoop Mintaka/. Zvyká si na ruch velkoměsta a dneska se seznámí s Porťou a ostatníma klukama.
 

Sněžka 2008

9. 6. 2008

ObrazekV neděli jsme se pokusili zdolat nejvyšší horu České republiky, ale počasí nám nepřálo, a tak většina z nás vrchol nedobyla. Přes nepříjemný déšť a vítr jsme se vyškrábali na Růžohorky a zahřáli se čajem v místní restauraci.
 

KVP HK a MMR BOC v agility

31. 5. 2008

ObrazekTento den jsme měli nabitý akcemi. Dopoledne jsme šli na Krajskou výstavu, která se konala na fotbalovém stadionu v HK. I když byly kruhy u stromů, slunce bylo nemilosrdné a pražilo už od rána.
 

Výlet do Růžova

26. 5. 2008

ObrazekSparkýskovi se jeli v sobotu podívat na budoucí přírůstek do rodiny a my jeli s nima. Cesta byla zdlouhavá, ale vyplatila se. Počasí bylo krásné, Topinkovi nás přivítali na svém statku a ukázali štěňátka.Verča se zamilovala:-)
 

3 volní pejsci ch.s. Deabei

23. 5. 2008

ObrazekObrazekObrazek

 

Zakončení psí školky

20. 5. 2008

ObrazekDnes jsme se i přes nepříznivé počasí zúčastnili závěrečného přezkoušení, co jsme se naučili ve psí školce. Musím se přiznat, že jsme odchodili jen půlku. Nebyl moc čas a někdy i chuť. I tak jsme měli největší počet bodů spolu se dvěma týmy. Rozhodnout mělo nejrychlejší přivolání, ale Portík se vzdálil víc než ostatní a nestihl přiběhnout jako první:-)

 

Návštěva u oveček a koní

14. 5. 2008

ObrazekDnes jsme se byli podívat na ovečky u pana Falty nedaleko Hradce. Portík se seznámil také s koňmi. Ze začátku se jich bál a štěkal na ně. Ukázala jsem mu, že mu nic neudělají, ale i tak si je držel v bezpečné vzdálenosti.

 

Speciální výstava BCCCZ

3. 5. 2008

ObrazekDnes proběhla v Pardubicích speciální výstava pořádaná klubem border kolií a my se ji zúčastnili. Byla to naše první výstava a  ve třídě dorostu s námi soutěžili i Rendy (Andy z Ujezdského ranče), Come Back Bohemia Alké a Portíkův brácha Athos Deabei.